АЛАТАУ АУДАНЫ
әкімінің аппараты
A   A   A
ЖАҢАЛЫҚТАР
2019 жылдың15 қыркүйегі мен 10 желтоқсаны аралығында «Участок» атты Республикалық жедел профилактикалық іс-шара өтуде.

20.09.2019
2019 жылдың15 қыркүйегі мен 10 желтоқсаны аралығында «Участок» атты Республикалық жедел профилактикалық іс-шара өтуде.


19.09.2019
"Танысу " тренингтері жүргізілді.


19.09.2019
Ағымдағы жылдың тамыз айының басында Алатау ауданының «Бақыт отбасы» орталығы өз есігін айқара ашты.

Саясат САЯСАТ



Сайлау учаскелерінің комиссия мүшелері


Алатау ауданының аумақтық сайлау комиссиясы

Орталығы: Өтемісұлы көшесі, 109 үй, №169 Жалпы білім беру мектебі, телефон: 263-78- 88, 227-38-00
Төраға - Биржанов Мурат Каргашевич
Төраға орынбасары – Кумашева Гульнара Ашимжановна
Хатшы - Токтаболатова Гулнар Зейноллаевна
Комиссия мүшелері - Салимбаева Булбул Ниетовна, Сыдыкова Карашаш Мупталовна, Сакиева Розугул Табитовна, Қонысбай Роза Абдикадырқызы.

№ 2 сайлау округінің округтік сайлау комиссиясы

Орталығы: Алматы қаласы, Горняцкая көшесі, 5 үй, № 166 Физика-математика лицейі.
Төраға - Абеуова Жамиля Санаковна
Төраға орынбасары – Найзабекова Гульмира Галимжановна
Хатшы - Сұлтан Толқынай Сұлтанқызы
Комиссия мүшелері - Биниязова Акбота Жолдыбаевна, Абдраимова Мадина Омирбековна, Нишанбаева Жулдыз Хамидовна, Бектурсынова Гульмира Касымхановна.

№ 14 сайлау округінің округтік сайлау комиссиясы

Орталығы: Алматы қаласы, Әйгерім ықшамауданы, Ленин көшесі, 63 үй, №149 Жалпы білім беру мектебі.
Төраға - Еспергенова Токжан Сагынышовна
Төраға орынбасары – Шалимбет Сандугаш Бактыгулкызы
Хатшы - Байсарина Жансая Жаныбековна
Комиссия мүшелері - Мухашова Саулехан Даулетхановна, Лукбанова Жадра Сериковна, Евдокимова Людмила Анатольевна, Жудурукова ГулбануТоктасыновна.

№ 26 сайлау округінің округтік сайлау комиссиясы

Орталығы: Алматы қаласы, Ұлжан-1 ықшамауданы, 81үй, № 152 Жалпы білім беру мектебі.
Төраға - Сарсенбекова Пернеш Амирбековна
Төраға орынбасары – Нұғазы Асет
Хатшы – Сатанбаева Панар Молдахановна
Комиссия мүшелері - Талканбаева Куляш, Садырбаева Анара Хусаингазыевна, Месаколова Карлыгаш Бисенбацқызы, Джексембаева Гульзира Нурсагатовна.

№ 1 Сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қаласы, Усть-Каменогорская көшесі, 1үй, № 14 Жалпы білім беру мектебі.
Төраға - Мамбетеев Думан Алимбаевич
Төраға орынбасары - Садуакасова Эльмира Кулжановна
Хатшы - Джунусова Нұргүл Ізбасханқызы
Комиссия мүшелері -- Шонжикенова Александра Владимировна, Бакраева Гульмира Манарбековна, Нургожаева Гульбану Абдикеримовна, Мейманбаева Мадина Болатовна.

№ 2 Сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қаласы, Коунрадская көшесі, 12А үй, № 114 Жалпы білім беру мектебі.
Төраға - Жанпейсова Кульбадан Амриевна
Төраға орынбасары - Акиева Аза Саварбековна
Хатшы- Кидасова Гульнарай Секеновна
Комиссия мүшелері- Аубакирова Мадина Амантаевна, Бакеева Бану Садвакасовна, Иманбековна Гулназ Муратовна, Сарыбаева Айдана Бейбутовна.

№ 3 Сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қаласы, Коунрадская көшесі, 12А, № 114 Жалпы білім беру мектебі.
Төраға - Зиямова Мунира Тохтыходжаевна
Төраға орынбасары - Мухамеджан Гульбахира Калмаханбетовна
Хатшы - Валиева Айгуль Дулатбековна
Комиссия мүшелері - Белых Евгения Александровна, Айсарова Гулмира Махмутжановна, Чабан Светлана Аминовна, Масибаева Жанар Айдархановна.

№ 4 Сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қаласы, Докучаев көшесі, 31А үй, № 91 Жалпы білім беру мектебі.
Төраға - Завтурина Людмила Петровна
Төраға орынбасары - Комарова Лариса Юрьевна
Хатшы - Иманбаева Дана Лияшовна
Комиссия мүшелері - Сансызбаева Маржан Кулболдиевна, Бейсенова Уласбек Баймурзаевич, Асанова Адалят Ахмедовна, Дарибаева Сауле Аскаровна.

№ 5 Сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қаласы, Докучаев көшесі, 31А үй, № 91 Жалпы білім беру мектебі.
Төраға - Абуова Шынар Богенбайкызы
Төраға орынбасары - Сатаева Нургайша Рахимжановна
Хатшы - Исламова Алиям Ахмедовна
Комиссия мүшелері - Асанов Ришат Насирович, Магзомова Гулсим Амангельдиевна, Дубинкина Ольга Адамовна, Юсупова Раногуль Турсунмагаметовна.

№ 6 Сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қаласы, Ахременко көшесі, 4 үй, № 82 Жалпы білім беру мектебі.
Төраға - Умбетова Балжан Базархановна
Төраға орынбасары - Адиьгиреева Марина Эдуардовна
Хатшы - Кенебаева Бибигуль Кайырулловна
Комиссия мүшелері - Жумабекова Айжан Сламжановна, Кемпекбаева Кульбадан Какимсеитовна, Анаркулова Салтанат Габитовна, Майкенова Асем Молдахановна.

№ 7 Сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қаласы, Әйгерім ықшамауданы, Ленин көшесі, 63 үй, №149 Жалпы білім беру мектебі.
Төраға - Манкеева Галия Кайырбековна
Төраға орынбасары - Анарбаева Нурсулу Кожетаевна
Хатшы - Сейтова Асем Сайлаубековна
Комиссия мүшелері - Ушурбакиев Ашимжан Абдуллаевич, Дадаев Аслан Мехманович, Рысмендеева Гульнар Курманбековна, Егизбаев Тлек.

№ 8 Сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қаласы, Құрылысшы ықшамауданы, Молодежная көшесі, 2а, № 41 Жалпы білім беру мектебі.
Төраға - Есдаулетова Жаннат Джумадиловна
Төраға орынбасары - Кошенова Салтанат Сайдрахмановна
Хатшы - Мырзахметова Артискуль Аскеровна
Комиссия мүшелері - Асылкызы Сайрамкуль, Мұхаділова Аида Советқызы, Жексенбаева Гулмира Долдашевна, Буркитбаева Гульмира Жолдасбаевна.

№ 9 Сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қаласы, Әйгерім ықшамауданы, Ленин көшесі, 63үй, № 171 Жалпы білім беру мектебі.
Төраға - Пиличева Ольга Васильевна
Төраға орынбасары - Гермис Елена Оскаровна
Хатшы - Мамутова Мария Азизовна
Комиссия мүшелері - Жексенбаева Алуа Сериковна, Ким Надежда Анатольевна, Алжанова Клара Орынбековна, Губарев Михаил Николаевич.

№ 10 Сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қаласы, Рысқұлов даңғылы, 7552 әскери бөлімі.
Төраға - Алалыкин Юрий Константинович
Төраға орынбасары - Нәлжігітова Жібек Оңғарқызы
Хатшы - Мукамжарова Жанар Тастемировна
Комиссия мүшелері - Атыгаев Фархад Темирханович, Утебаева Сауле Хамитовна, Илиясова Шолпан Абилтаевна, Адилбаева Кулайым Укетаевна.

№ 11 Сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қаласы, Ақбулақ ықшамауданы, К.Шарипов көшесі, 38 үй, № 154 Жалпы білім беру мектебі.
Төраға - Алмасбаева Каламкас Калиевна
Төраға орынбасары - Каимова Куляй
Хатшы - Китапбаев Ермек Каитбаевич
Комиссия мүшелері - Мырзакасымова Анар Байгалиевна, Мукашева Лазат Ескалиевна, Мунасипова Асель Турехановна, Мүтәліп Перизат Оразалықызы.

№ 12 Сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қаласы, Өжет ықшамауданы, Ауезов көшесі, 48, №156 Жалпы білім беру мектебі.
Төраға - Сармакова Алмагуль Куанышевна
Төраға орынбасары - Ногайбаев Оразбай Джурсиналиевич
Хатшы - Майлыбаева Молдир Сериккалиевна
Комиссия мүшелері - Алпысбаева Кулсара Шодияровна, Кутпанова Акмарал Тастанбековна, Леонова Наталья Георгиевна, Тункаев Ауелхан.

№ 13 Сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қаласы, Өжет ықшамауданы, Ауезов көшесі, 48 үй, №156 Жалпы білім беру мектебі.
Төраға - Сулейменова Лязат Умаровна
Төраға орынбасары - Турсынбетова Алуа Акбергеновна
Хатшы - Тайтелиева Мейрамкуль Нурмолдаевна
Комиссия мүшелері - Алибекова Кенжегуль Мырзахметовна, Иванова Лидия Ивановна, Айтикеева Раушан Алимбаевна, Исраилова Гулсеням.

№ 14 Сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қаласы, Трудовик ықшамауданы, Центральная көшесі, 12 үй, №156 Жалпы білім беру мектебінің филиалы.
Төраға - Каскабаева Гулзада Закарина
Төраға орынбасары - Заурова Маргарита Сагындыковна
Хатшы - Адыкенева Венера Жакыпбаевна
Комиссия мүшелері - Сабраева Салтанат Жакыпбаевна, Юсупов Юрий Исмаилович, Каскабаева Перизат Рахметуллаевна, Ермекбаева Женискул Калабаевна.

№ 15 Сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қаласы, Заря Восток ықшамауданы, Биянху көшесі, 87үй, №150 Жалпы білім беру мектебі,
Төраға - Тохтахунова Гульмира Абдрахимова
Төраға орынбасары - Мансурова Венера Сауровна
Хатшы - Айтмолдина Манар Кырыкбаевна
Комиссия мүшелері - Ашимова Гулинур Генахуновна, Талбаева Кулайман Бежимбаевна, Абирова Жибек Сапарбаевна, Рахмидинов Сайпул Сайдуллаевич.

№ 16 Сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қаласы, Заря Восток ықшамауданы, Новая Садовая көшесі, 100А үй, №151 Жалпы білім беру мектебі.
Төраға - Медетбекова Забида Омаровна
Төраға орынбасары - Джампейсова Назира Сансызбаевна
Хатшы - Абдуллаева Гульзада Кажигереевна
Комиссия мүшелері - Махаметов Арманжан Махаметович, Тажитдинова Арзигуль Имиджановна, Сагимбаева Акмарал Ергалиевна, Розахун Ахчихан Розахуновна.

№ 17 Сайлау учаскесі 
Орталығы: Алматы қаласы, Қарасу ықшамауданы, 
Черемушки көшесі, 1үй, № 164 Жалпы білім беру мектебі.
Төраға - Мухамедиев Кайрат Тлеулиевич
Төраға орынбасары - Бийсебаева Кумисай Джакановна
Хатшы - Касенова Лилия Халеловна
Комиссия мүшелері - Сапрыгин Роман Алексеевич, Абдикерова Жанар Торгайбековна, Жаламанова Сауле Куанышевна, Пошимова Рима Ералхановна.

№ 18 Сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қаласы, Қарасу ықшамауданы, Заводская көшесі, 95А үй, № 160 Жалпы білім беру мектебі.
Төраға - Друскульдинова Шолпан Дуйсенбековна
Төраға орынбасары - Нургаскаева Санат Кудышевна
Хатшы - Таныштыбаева Гаухар Авелкановна
Комиссия мүшелері - Хамзина Райхан Алимхановна, Жасетова Айшат Бауржановна, Абдирзаков Асет Абдикасымович, Мустафина Гульназ Абдимажитовна.

№ 19 Сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қаласы, Қарасу ықшамауданы, Шаяхметов көшесі, 17/8 үй,№179 Жалпы білім беру мектебі.
Төраға - Иманбекова Шара Талгатовна
Төраға орынбасары - Сейдалиев Ленс Амангелдиевич
Хатшы - Асанбаева Толкын Кенесовна
Комиссия мүшелері - Дарибаева Гулмира Охасовна, Айтымбетова Гулжан Шубаевна, Узаков Айдын Кемелбаевич, Нурбекова Аян Дуйсеновна.

№ 20 Сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қаласы, Шаңырақ-2 ықшамауданы, Жанқожа батыр көшесі, 202 үй, № 26 Жалпы білім беру мектебі.
Төраға - Елеунурова Баян Абдрамановна
Төраға орынбасары - Жайлганова Камила Мурсаловна
Хатшы - Ерманова Рысжан Наушабекқызы
Комиссия мүшелері - Алимкадирова Гулбану Арыновна, Сатуканова Фарида Токтасыновна, Коптлеуова Бибигуль Хасеновна,Куракова Лаззат Нуржауовна.

№ 21 Сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қаласы, Шаңырақ-1 ықшамауданы, Өтемісұлы көшесі, 109 үй, № 169 Жалпы білім беру мектебі.
Төраға - Жанбаева Улбосын Абдуллаевна
Төраға орынбасары - Наркулова Сайера Ерботаевна
Хатшы - Есимбаева Гульнар Момышевна
Комиссия мүшелері - Катекова Бальжан Капасовна, Исимова Жанылсын Абикаировна, Кожанова Шолпан Ауелбековна, Кыдырманова Айгерим Есиловна.

№ 22 Сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қаласы, Рысқұлов даңғылы, 228үй, №5572 әскери бөлімі.
Төраға - Чумаченко Вячеслав Павлович
Төраға орынбасары - Серикбаев Айдос Сталханович
Хатшы - Кайназарова Айман Абдашимовна
Комиссия мүшелері - Муханов Гани Мадениетович, Айтбаев Руслан Кайратович, Тусупов Марат Ерланович, Абдуалиев Адил Казбекович.

№ 23 Сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қаласы, Ұлжан-1 ықшамауданы, 81үй, № 152 Жалпы білім беру мектебі.
Төраға - Байгабулова Алтынкуль Турекуловна
Төраға орынбасары - Космуратов Кайсар Нурманбекулы
Хатшы - Әзімбаев Айдарбек Мықтыбекұлы
Комиссия мүшелері - Назарбекова Карлыгаш Кантбековна, Талгарбеков Куаныш Болатович, Азербаева Гаухар Бекмуратовна, Джылкыбаева Жанат Бактыбаевна.

№24 Сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қаласы «Дархан» ықшамауданы, Х.Алтай көшесі, 24/1 үй, № 25 Қалалық емхана.
Төраға - Мазбаева Алия Муратовна
Төраға орынбасары - Жалгасбаева Алия Табынбаевна
Хатшы - Сейітбай Асқар Нұрқасымұлы
Комиссия мүшелері - Ниязова Рушангуль Махмутовна, Әскербекова Аяужан Әскербекқызы, Косшигулова Майгул Умурзаковна, Есенова Акбопе Нурдаулетовна.

№ 25 Сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қаласы, Заря Восток ықшамауданы, Новая Садовая көшесі, 100А үй, №151 Жалпы білім беру мектебі.
Төраға - Тажибаева Назгуль Ержигитовна
Төраға орынбасары - Молдажанова Гуля Мейрамбаевна
Хатшы - Проводникова Светлана Ивановна
Комиссия мүшелері - Тузиябеков Бауржан Асетович, Сейтжанова Алия Уалиевна, Тажиева Сузанна Анарбековна, Джунусова Амина Оспановна.

№ 26 Сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қаласы, Калининградская көшесі, 45үй, № 3 троллейбус паркі.
Төраға - Дюсекова Маржан Жумахановна
Төраға орынбасары - Паимцева Наталья Александровна
Хатшы - Арипова Сурея Яяевна
Комиссия мүшелері - Нуркетаева Жанаргул Ашкеновна, Талипова Асиям Туглукжановна, Бельская Ольга Владиславовна, Трубакова Галина Николаевна.

№ 27 Сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қаласы, Ақбулақ ықшамауданы, Шарипова көшесі, 38үй, №154 Жалпы білім беру мектебі.
Төраға - Аманбекова Салтанат Садырбаевна
Төраға орынбасары - Мусаева Айгуль Асановна
Хатшы - Актымбаева Гульнара Орашевна
Комиссия мүшелері - Саханова Асель Муеретовна, Ошурова Сауле Муратхановна, Момбаева Айгуль Казизовна, Куралбекова Назира Арипбаевна.

№28 Сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы каласы Алғабас 1 ықшамауданы, 1/65 үй, № 182 Жалпы білім беру мектебі.
Төраға - Зейнуллаева Шырынкул
Төраға орынбасары - Болекбаева Камшат Мусафатовна
Хатшы - Кенжебек Ғабит Қарбайұлы
Комиссия мүшелері - Зиябек Қуаныш Мақсұтұлы, Тулепбаева Гульбану Бахитжановна, Ташпаева Камила Мухаметкеримовна, Мухамедияров Нурлан Бакыталдынович.

№ 29 Сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қаласы, Көк-қайнар ықшамауданы, Абай көшесі, 123 үй, № 149 Жалпы білім беру мектебінің филиалы.
Төраға - Жетписбаева Шолпан Амандосовна
Төраға орынбасары - Абдрасулова Бакыткул Турдалиевна
Хатшы - Атагозинова Гулмира Серикболовна
Комиссия мүшелері - Мухамеджанова Насилхан Джетеновна, Баелиев Жексен Нуртаевич, Ынтыкбаева Зульфия Мэлсовна, Муллаходжаева Гульнара Анваровна.

№ 30 Сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қаласы, Шаңырақ-1 ықшамауданы, Өтемісұлы көшесі, 109 үй,  №169 Жалпы білім беру мектебі.
Төраға - Бекенова Гульжан Мирзалиевна
Төраға орынбасары - Жабыкбаев Айдос Муратулы
Хатшы - Әбілда Сәуле Махамбетқызы
Комиссия мүшелері - Нусипова Гаухар Байдалиевна, Отарова Нургуль Нургалиевна, Исмаилова Дина Мухаметжановна, Саметаева Жазира Досмаганбетовна.

№ 31 Сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қаласы, Құрылысшы ықшамауданы, Молодежная көшесі, 2а үй, №41 Жалпы білім беру мектебі.
Төраға - Байтокаева Улшат Шадматовна
Төраға орынбасары - Макашева Баянкуль Жунусовна
Хатшы - Смагулова Динара Токтаровна
Комиссия мүшелері - Манкеева Бибигуль Ораловна, Турсунбаева Кульзира Кудайбергеновна, Мамытханова Керимхан Нургабыловна, Есенова Бибихатша Кеншимбаевна.

№ 32 Сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қаласы, Әйгерім ықшамауданы, Ленин көшесі, 63 үй, №171 Жалпы білім беру мектебі.
Төраға - Логвиненко Светлана Федоровна
Төраға орынбасары - Солтанбекова Алия Алимбековна
Хатшы - Маджара Венера Маратовна
Комиссия мүшелері - Шынберген Бақытжан Райынбекұлы, Жаксыбекова Нурзия Таңатарқызы, Нураханова Светлана Дмитриевна, Орманбеков Мади Нурымбаевич.

№ 33 Сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қаласы, Шаңырақ-2 ықшамауданы, Жанқожа батыр көшесі, 202 үй, №26 Жалпы білім беру мектебі.
Төраға - Адилова Айнагуль Маратовна
Төраға орынбасары - Жуманова Алтынгул Алдибаевна
Хатшы - Мешитбаева Гульмира Турсуновна
Комиссия мүшелері - Батырханова Самал Куанышбаевна, Умбетбаева Гулбахыт Ергешовна, Кабдулкаримова Алмагуль Дуйсеновна, Джолдасова Улбола Жумахановна.

№34 Сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қаласы, Шаңырақ-2 ықшамауданы, Жанқожа-батыр көшесі, 191 үй, №22 қалалық емхана.
Төраға - Турсунов Аким Хазреталиевич
Төраға орынбасары - Байкатова Гулия Токеновна
Хатшы - Иманбаева Гаухар Кыдырлиевна
Комиссия мүшелері - Заманбеков Ерғазы Жылқыбайұлы, Ахметов Бегалы Токбергенович, Умтилдаева Анна Турсынжановна, Багашарова Бекзада Абдирасиловна.

№35 Сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қаласы, Өжет ықшамауданы, Әуезов көшесі, 48 үй, №156 Жалпы білім беру мектебі мектебі.
Төраға - Умурзакова Айгуль Кенисбековна
Төраға орынбасары - Каюмова Гульнара Файдрахмановна
Хатшы - Ботанова Айнур Шайсултановна
Комиссия мүшелері - Абиров Мурат Атиевич, Естаева Гульсумхан Садыковна, Нарбутаев Шухрат Абдувалиевич, Султанбаева Айгуль Несипбаевна.

№ 36 Сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қаласы,Ақкент ықшамауданы, 19 үй, №181 Жалпы білім беру мектебі.
Төраға - Шанкереева Бибигуль Кабисалыковна
Төраға орынбасары - Кенжегарина Арайлым Заузакызы
Хатшы - Илесова Жулдыз Иманалыевна
Комиссия мүшелері - Муханбеталиева Толкын Бейсеновна, Ахметова Салтанат Маратовна, Утебаева Фарида Сатымовна, Байтуова Гульбайра Каниовна.

№37 Сайлау учаскесі

Орталығы: Алматы қаласы, Ақбұлақ ықшамауданы, Суат көл көшесі, №41 үй, №178 Жалпы білім беру мектебі.
Төраға - Жұмашқызы Раушан
Төраға орынбасары - Утешова Мейрхан Кауынтаевна
Хатшы - Есмолдаева Жанар Рыскулбековна
Комиссия мүшелері - Шайдильдина Мадина Мухтаровна, Джумабаева Гульнар Бейсембековна, Кошаметова Мнаим Кенесовна, Сисенова Гулнай Досмухановна.